TerminalWorks UniTwain jest to oprogramowanie służące jako importer i wirtualny skaner. Po wybraniu opcji skanowania pojawia się interfejs programu UniTwain firmy TerminalWorks, co umożliwia importowanie dokumentów, zdjęć, migawek z kamer, a nawet skany z innych urządzeń. Po wykonaniu importu wszystkie obrazy są zwracane do aplikacji. Można również importować  i skanować dowolnego rodzaju dokumenty bezpośrednio do aplikacji.   

Właściwości programu TerminalWorks UniTwain

Import w formatach BMP, JPEG, TIFF i PNG

Szeroki wybór formatów graficznych do importowania do programu TerminalWorks UniTwain. Możliwość sortowania i edytowania obrazów przed wysłaniem do aplikacji skanującej. Program pozwala na łatwe zarządzanie istniejącymi obrazami i dokumentami z możliwością do włączenia ich do własnej platformy zarządzania dokumentami.  

Import dokumentów PDF

Program dostarcza taką samą funkcjonalność dla dokumentów zapisanych w formacie PDF, jak dla obrazów. Po zaimportowaniu ich do TerminalWorks UniTwain można usuwać, zmieniać lub dodawać nowe strony. Z aplikacją UniTwain zarządzanie dokumentami będzie bardziej wszechstronne z rozszerzoną listą typów dokumentów, które można zapisać.

Import danych z kamery

Oprócz istniejących dokumentów cyfrowych, istnieje możliwość robienia zdjęć za pomącą kamery internetowej podłączonej do komputera oraz bezpośredni import uzyskanych obrazów. Przykładem może być służba zdrowia, gdzie pracownicy wykonują zdjęcia swoich pacjentów i bezpośrednio importują je do EMR, CRM itp. 

Rozszerzone skanowanie

TerminalWorks UniTwain działa jako wirtualny skaner i może zostać zastosowany jako warstwa pomiędzy aplikacjami a istniejącymi skanerami. Jest to zamiana dotychczasowego skanera biurowego na wysokiej klasy urządzenie skanując posiadające powyżej wymienione funkcje.

Wbudowany edytor obrazów

Wbudowany edytor obrazów zawiera wszystkie właściwości, które są oczekiwane od nowoczesnego narzędzia służącego do edycji plików graficznych. Takie rozwiązanie oszczędza zarówno czas, jak i pieniądze, gdyż nie ma potrzeby zakupu dodatkowego oprogramowania do obróbki grafiki.

Opcje licencjonowania

Program TerminalWorks UniTwain dostępny jest w następujących wariantach licencji:

  • Basic License
  • Advanced License
  • Full License
  • Site License
  • Redistributable License

Licencja Basic

    - Moduł kamery   - Edytor obrazów  - Darmowe wsparcie techniczne  - Aktualizacje oprogramowania

Licencja Advanced

- Moduł kamery - Edytor obrazów - Darmowe wsparcie techniczne - Aktualizacje oprogramowania - Importer dokumentów  

Licencja Full

- Moduł kamery - Edytor obrazów - Darmowe wsparcie techniczne - Aktualizacje oprogramowania - Importer dokumentów - Moduł skanera - Mobilność  

Licencja Site ma takie same właściwości, jak pełna licencja (Full) . Jedyną różnicą są ograniczenia dotyczące obszaru użytkowania. Licencja Site pozwala na używanie oprogramowania na nieograniczonej liczbie komputerów w obrębie jednego przedsiębiorstwa.  

Licencja Redistributable ma takie same właściwości, jak pełna licencja (Full) . Jedyną różnicą są ograniczenia dotyczące obszaru użytkowania. Licencja Redistributable pozwala na używanie oprogramowania na nieograniczonej liczbie komputerów.  

Kontakt