Program firmy TerminalWorks umożliwia wyświetlanie wszystkich lokalnych urządzeń oraz sprawia, że są one dostępne na serwerze. TerminalWorks TSScan dostarcza obraz najwyższej jakości, dzięki temu produkt firmy TerminalWorks jest idealnym narzędziem na rynku korporacyjnym. Program może zostać wykorzystany w każdym rodzaju sieci, dzięki zastosowaniu zaawansowanych metod kompresji oraz technologii Microsoft Virtual Channel. 

Właściwości programu TerminalWorks TSScan

Bezproblemowe i jednolite skanowanie przez zdalny pulpit

Narzędzie pozwala na używanie skanera podłączonego do lokalnej stacji roboczej na serwerze terminali. To tak samo jakbyś używał go na swoim komputerze lokalnym. Możliwe jest bezpośrednie skanowanie ze skanera podłączonego do dowolnego serwera oraz w każdej sieci.

Samodzielne skanowanie

Oprócz mapowania TWAIN program posiada własny interfejs GUI. Nie ma potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania służącego do skanowania. TerminalWorks TSScan wyposażony jest we wszystkie niezbędne funkcje.

Skanowanie do formatów TIFF, JPEG i BMP

Użycie aplikacji TSScan GUI pozwala na skanowanie dokumentów z lokalnego komputera na serwer w popularnych formatach graficznych lub do formatu PDF. Takie rozwiązanie pozwala na znaczne zaoszczędzenie czasu.  

Szybkie i bezpieczne skanowanie

TSScan oparty jest na technologii Microsoft Virtual Channel. Dzięki VCT program firmy TerminalWorks może pracować w każdym rodzaju sieci. TSScan kompresuje i szyfruje wszystkie dane transmitowane przez kanał wirtualny. To rozwiązanie zapewnia nie tylko oszczędność czasu, ale także bezpieczeństwo, dzięki temu, że wszystkie dane są zaszyfrowane. 

Wysoka jakość obrazu

Program TSScan zapewnia najlepszą jakość obrazu przy domyślnych ustawieniach kompresji. Oprogramowanie oferuje szybki transfer z lokalnego serwera do serwera terminali oraz wysoką jakość obrazów wynikowych. Można również wprowadzać własne ustawienia w celu dostosowania prędkości transferu lub jakości obrazów.

Idealne rozwiązanie dla sektora medycznego

TerminalWorks TSScan pozwala na skanowanie dokumentacji pacjentów do jednego centralnego serwera. Dzięki temu wszystkie dokumenty są bezpieczne i łatwo dostępne do innych pracowników. Wszystkie dokumenty lub obrazy wysyłane na serwer są szyfrowane. Nie ma utraty jakości obrazów, co jest niezwykle istotne, szczególnie dla wykresów, skanów i dokumentów medycznych.

Opcje licencjonowania

Program TerminalWorks TSScan dostępny jest w dwóch wariantach licencji (limitowanej oraz nielimitowanej):  

    • Single User License (idealne rozwiązanie dla pojedynczego serwera zdalnego pulpitu, gdzie zaledwie kilku użytkowników ma potrzebę korzystania z programu)
    • Unlimited Users License (brak ograniczeń, co do liczby podłączonych użytkowników)  

Kontakt